Aktualności

I Kolejka

• autor: slawekwozniak, 2017-03-10 08:19

POGOŃ GRODZISK MAZ. - MUKS KOSA KONSTANCIN 2:1

W pierwszym meczu przeciwko drużynie Pogoni Grodzisk doznajemy porażki. Mecz w naszym wykonaniu nie należał do najbardziej udanych. W pierwszej połowie nie podjęliśmy walki z rywalem oraz w naszych poczynaniach było zbyt wiele niepewności i niedokładności. Efektem tego była bramka dla gości.

W drugiej połowie nasz zespół zaczął walczyć, czego efektem było osiągnięcie przewagi, zepchnięcie rywala do defensywy oraz zdobycie bramki wyrównawczej po bardzo ładnym strzale Oskara. Niestety tego dnia szczęście nam nie sprzyjało. Po dość pechowym wybiciu naszego obrońcy i trafieniu w swojego zawodnika, piłka wpada pod nogi napastnika gości, który stał na pozycji spalonej (w tym przypadku przepis o spalonym nie ma uzasadnienia) i tracimy bramkę, która ustawia wynik meczu na 2:1.

Tak więc w pierwszym meczu mamy przysłowiowy "falstart". Jesteśmy jednak pewni, że nasza drużyna w kolejnym spotkaniu wróci na dobre tory, jakimi się kierowała podczas okresu przygotowawczego. Jeszcze wiele spotkań przed nami. Złą wiadomością jest kolejna kontuzja w naszych szeregach. Urazu kolana w pierwszej połowie doznał Roki i będzie musiał w kolejnych meczach pauzować.

Kadra z meczu: Zarzycki, Król, Życki, Nogal, Balcerzak, Eggink, Rudnicki, Begohna, Skowroński, Szczodry, Murawiński, Lulek, Cerlica, Deptuła, Borzecki, Poprawka, Lipski, Piechociński.

Bramki: Szczodry (as. Eggink)

W meczu nie wystąpili: Gralik, Tudek, Zientara, Pietuszyński (kontuzja), Karolak, Laube

------------------------------------------------

12/03/17 (niedziela) o godzinie 14:00 rozegramy I kolejkę Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Mecz rozegramy na sztucznym boisku.

Info o meczu:

Data: 12/03/17 (niedziela)

Zbiórka: stadion Pogoni Grodzisk ul. Mokronoskich 4 godz. 12:45

Co zabieramy: buty do gry na sztucznej nawierzchni, dres treningowy i czerwona koszulka na rozgrzewkę, ochraniacze, woda do pica, dokument ze zdjęciem.

Kadra na mecz: Zarzycki, Lipski, Król, Lulek, Nogal, Borzęcki, Życki, Deptuła, Balcerzak, Begohna, Szczodry, Eggink, Rudnicki, Cerlica, Piechociński, Poprawka, Skowroński, Murawiński.

Proszę o informację do sobotniego wieczoru, jeżeli któryś z zawodników nie będzie mógł pojawić się na meczu !!!

BARDZO PROSZĘ O ZABRANIE DOKUMENTY ZE ZDJĘCIEM (OBOWIĄZKOWO) !!! BEZ DOKUMENTU ZAWODNIK NIE BĘDZIE MÓGŁ PRZYSTĄPIĆ DO MECZU !!!