Kosa Konstancin 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Logowanie

Reklama

Kalendarium

26

07-2014

sobota

27

07-2014

niedziela

28

07-2014

pon.

29

07-2014

wtorek

30

07-2014

środa

31

07-2014

czwartek

01

08-2014

piątek

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 133, wczoraj: 252
ogółem: 342 015

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

OBÓZ!!

  • autor: slawekwozniak, 2014-06-23 12:39

INFORMACJA OBOZOWA!!!


Aktualności

Rozgrywki MZPN 2014/15

  • autor: slawekwozniak, 2014-07-18 23:01

 

23 sierpnia 2014 ruszają rozgrywki w Lidze D1 Młodzik "I WLM U-13" w nowej formule, tzn. mecz i rewanż w rundzie jesiennej z zastosowaniem awansów i spadków. Kosa 2002 Konstancin będzie rywalizować w grupie III, a przeciwnikami będą drużyny: UKS Rakovia Warszawa, Football Tallents Warszawa, Legia Warszawa, Mazowsze Miętne, Wilga Garwolin, UMKS Piaseczno.

Pamiętajmy, że zajęcia obowiązkowe zaczynają się już 05 sierpnia, zgrupowanie 9-16 sierpnia, okres przygotowawczy kończy się 22 sierpnia.


Nowy news

  • autor: slawekwozniak, 2014-06-27 12:19

 

Treningi w lipcu będą odbywały się we wtorki i czwartki o godz.18:15 na boisku Orlik ul.Mirkowska 39 w Konstancinie. Zapraszamy też wszystkich chłopców z roczników 2003/2002/2001 nie trenujących w Kosie Konstancin do uczestnictwa w zajęciach!!!


VI Papieski Turniej Piłki Nożnej U-12

  • autor: slawekwozniak, 2014-05-28 13:49

 

Kosa 2002/03 zalicza udany występ w VI Papieskim Turnieju Piłki Nożnej

w Płocku


Treningi!

  • autor: slawekwozniak, 2014-03-31 20:36

 

Nowy harmonogram zajęć:

wtorek godz.18:15-19:30 Kosa ul.Bielawska 78

czwartek godz.18:15-19:30 Kosa ul.Bielawska 78

piątek godz.18:15-19:30 Kosa ul.Bielawska 78

 

 


MISTRZOSTWA - FINAŁ!!!!

  • autor: slawekwozniak, 2013-06-17 11:08

KOSA IV DRUŻYNĄ W WARSZAWIE!!!


Mistrzostwa!!!

  • autor: slawekwozniak, 2013-06-10 12:51

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY O MISTRZOSTWO ORLIKÓW U-11

KOSA W FINALE


Nad Wisłą

  • autor: slawekwozniak, 2012-05-24 13:56

 

Piszą o nas!

(Zdjęcia z turnieju dostępne na stronie www.nadwisla.pl)


Mini-Euro 2012

  • autor: slawekwozniak, 2012-05-18 13:07

 

Kosa 2002/03 - wygrywa Turniej Mini-Euro 2012 w Konstancinie 


Turniej w Ursusie.

  • autor: slawekwozniak, 2012-02-27 21:28

 

Zwycięstwo w Ursus Cup!

Piotr Laube Królem strzelców.


KOSA-CUP 2011

  • autor: slawekwozniak, 2011-06-13 12:07

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

,,KOSA-CUP’’ 2011

Rocznik 2002 i młodsi

19.06.2011r.

 

1. GRUPA A godz. 9.30 KOSA I - SET LESZNOWOLA 4 : 0

2. GRUPA B godz. 9.30 ENERGETYK - SZKOŁA BRYTYJSKA 0 : 2

3. GRUPA A godz. 9.55 R.A.P. RADOMSKO - CZERWONE SMOKI 0 : 1

4. GRUPA B godz. 9.55 KOSA II - A.O. GRANAT  0 : 3

5. GRUPA A godz. 10.20 KOSA I - CZERWONE SMOKI 1 : 0

6. GRUPA B godz. 10.20 ENERGETYK - A.O. GRANAT 1 : 1

7. GRUPA A godz. 10.45 SET LESZNOWOLA - R.A.P. RADOMSKO 4 : 0

8. GRUPA B godz. 10.45 SZKOŁA BRYTYJSKA - KOSA II 3 : 0

9. GRUPA A godz. 11.10 KOSA I - R.A.P. RADOMSKO 8 : 0

10. GRUPA B godz. 11.10 ENERGETYK - KOSA II 2  : 1

11. GRUPA A godz. 11.35 SET LESZNOWOLA - CZERWONE SMOKI 0 : 0

12. GRUPA B godz. 11.35 SZKOŁA BRYTYJSKA - A.O. GRANAT 0 : 1

 

13. godz. 12:10 A1 – B4 KOSA I - KOSA II 1:3

14. godz. 12:10 A4 – B1 RADOMSKO - GRANAT 1:1  K. 1:3

15. godz. 12:35 A2 – B3 LESZNOWOLA - ENERGETYK - 2:1

16. godz. 12:35 A3 – B2 CZERWONE SMOKI - SZKOŁA BRYTYJSKA 2:3

 

17. godz. 13:10 – zw.13 – zw.16 KOSA II - SZKOŁA BRYTYJSKA 0:1

18. godz. 13:10 – zw.14 – zw.15 GRANAT - LESZNOWOLA 0:1

19. godz. 13:35 – przegr.13 – przegr.16 KOSA I - CZERWONE SMOKI 3:0

20. godz. 13:35 – przegr.14 – przegr.15 RADOMSKO - ENERGETYK 0:1

 

FINAŁY

 

MIEJSCE:

21. MECZ O VII MIEJSCE: przegr.19 – przegr.20 CZERWONE SMOKI - RADOMSKO 4:1

22. MECZ O V MIEJSCE: zw.19 – zw.20 KOSA I - ENERGETYK 3:2

23. MECZ O III MIEJSCE: przegr.17 – przegr.18 KOSA II - GRANAT 0:0 K. 4:3

24. MECZ O 1 MIEJSCE: zw.17 – zw.18 SZKOŁA BRYTYJSKA - LESZNOWOLA 1:0

 

TABELA:

1. SZKOŁA BRYTYJSKA WARSZAWA

2. U.K.S. SET LESZNOWOLA

3. M.U.K.S. KOSA II KONSTANCIN

4. A.O. GRANAT SKARŻYSKO-KAMIENNA

5. M.U.K.S. KOSA I KONSTANCIN

6. ENERGETYK-JUNIOR KOZIENICE

7. CZERWONE SMOKI BRWINÓW

8. R.A.P. RADOMSKO

 

WYRÓŻNIENIA:

NAJLEPSZY BRAMKARZ: SZYMON ZARZYCKI (KOSA II)

NAJLEPSZY ZAWODNIK: ANDRE PAUL (SZKOŁA BRYT.)

KRÓL STRZELCÓW: MATEUSZ DULNIAK (KOSA I) - 6 GOLI

NAJMŁODSZY ZAWODNIK: MIKOŁAJ MOGILNICKI '2004 (KOSA II)


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

Kosa Konstancin   Wilga Garwolin
2014-08-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Kosa Konstancin - Wilga Garwolin
Mazowsze Miętne - Legia Warszawa
UKS Rakovia Warszawa - Football Tallents Warszawa

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Ciechanów 2013
Ładowanie...